Pronađeno
1.933
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
171.000 €
1.900 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.000 €
1.540 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
166.000 €
1.908 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
5/6 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
91.600 €
1.750 €/m²
Dvosoban
·
52.35 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.500 €
1.833 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
6/13 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
halooglasi
kompasnekretnine.rs
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.698 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
47.61 m²
·
1/5 sprat
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
395.000 €
1.543 €/m²
Petosoban
·
256 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Bagremar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.479 €
1.658 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Šest topola
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.000 €
1.635 €/m²
Dvosoban
·
57.5 m²
·
1/5 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
432.000 €
1.895 €/m²
Petosoban
·
228 m²
·
8/8 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.463 €
1.815 €/m²
Troiposoban
·
82.9 m²
·
4/4 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500 €
11 €/m²
222 m²
Kragujevac
›
Veliki Park
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.400 €
10 €/m²
240 m²
·
1. sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.400 €
10 €/m²
140 m²
·
1. sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
10 €/m²
202 m²
Kragujevac
›
Sušica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
10 €/m²
56 m²
Kragujevac
›
Veliki Park
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.400 €
12 €/m²
200 m²
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.750 €
1.650 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2. sprat
Kragujevac
›
Palilule
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.000 €
1.789 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
4/5 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
6 €/m²
253 m²
·
1. sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 97