Pronađeno
1.933
halooglasi
80 €
7 €/m²
12 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70 €
6 €/m²
11 m²
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.800.000 €
783 €/m²
2300 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.500 €
2.500 €/m²
23 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.800 €
2.400 €/m²
37 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.000 €
3.067 €/m²
75 m²
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
1.383 €/m²
47 m²
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600.000 €
2.703 €/m²
222 m²
Kragujevac
›
Veliki Park
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
63.000 €
1.500 €/m²
42 m²
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500.000 €
500 €/m²
1000 m²
Kragujevac
›
Stragari
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
747.000 €
3.000 €/m²
249 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
147.000 €
3.000 €/m²
49 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
369.600 €
3.300 €/m²
112 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
44.999 €
1.452 €/m²
31 m²
halooglasi
900.000 €
3.965 €/m²
227 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
8 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380 €
5 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.500 €
1.582 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
1.241 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.000 €
1.964 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 97