Pronađeno
613
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.432 €/m²
Dvoiposoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.600 €
2.400 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.500 €
2.750 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
Kopaonik
›
Kraljevi Čardaci
31min
2min
14min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
2.292 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/6 sprat
Kopaonik
›
Centar
29min
11min
29min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.807 €/m²
Jednoiposoban
·
41.5 m²
·
1/5 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.000 €
2.103 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
Suteren
Kopaonik
Pogledaj oglas →
2.1k
/
5.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
2.071 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/3 sprat
Kopaonik
›
Sunčani Vrhovi
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.842 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.500 €
2.258 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/3 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.500 €
1.547 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.500 €
2.375 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
1/3 sprat
Kopaonik
›
Kraljevi Čardaci
29min
11min
29min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
1.967 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
Kopaonik
›
Kraljevi Čardaci
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
2.163 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.500 €
2.167 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.200 €
1.900 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
2.368 €/m²
Jednosoban
·
19 m²
·
1. sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
40 m²
·
4/2 sprat
Kopaonik
Pogledaj oglas →
4.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420.000 €
4.667 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.500 €
2.203 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
2/3 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.800 €
2.282 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
1. sprat
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
37min
14min
34min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 20 od 31