Nekretnine u Lisina
14
Aktivnih oglasa
€1.893
Prosečna cena/m²
€1.826
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
75%
25%
Dobra cena (0%)Prosečna (75%)Skupo (25%)
Oglasi
1.6k/1.8k€/m²
4zida
63.000 €
1.575 €/m²
Jednoiposoban·40 m²·1/2 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Lisina?
Prosečna cena kvadrata u Lisina, Kopaonik iznosi €1.893/m². Medijana cena je €1.826/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Lisina?
Trenutno ima 14 aktivnih oglasa za nekretnine u Lisina, Kopaonik. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Lisina?
Od svih oglasa u Lisina: 0% ima dobru cenu (ispod medijane), 75% je oko proseka, a 25% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Lisina?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Lisina počinje od €40.000.
Sa kojih portala su oglasi za Lisina?
SviStanovi prikazuje oglase za Lisina sa sledećih portala: 4zida, halooglasi. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.