Pronađeno
613
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
71.000 €
2.367 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
1/7 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.190 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
4/4 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
56.000 €
1.514 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
1/2 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
1.957 €/m²
Trosoban
·
46 m²
·
2/3 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/5 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
6.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
225.000 €
6.818 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
4/4 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
1.915 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/5 sprat
Kopaonik
›
Kraljevi čardaci
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.680 €
1.380 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
5/5 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
4.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
116.000 €
4.296 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
4/6 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
390.000 €
4.756 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
3/5 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
2.000 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
4/4 sprat
Kopaonik
›
Treska
Pogledaj oglas →
1.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
37.000 €
1.088 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.500 €
1.547 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.900 €
1.818 €/m²
Jednoiposoban
·
28 m²
·
1/3 sprat
Kopaonik
›
Sunčana dolina
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
61.000 €
1.906 €/m²
Dvosoban
·
32 m²
·
1/1 sprat
Kopaonik
›
Kraljevi čardaci
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.000 €
2.487 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1. sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
929
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.300 €
929 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
Kopaonik
›
Treska
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
66.999 €
1.675 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.000 €
2.429 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
1/5 sprat
Kopaonik
›
Kraljevi čardaci
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.539 €/m²
Dvosoban
·
48.73 m²
·
1. sprat
Kopaonik
›
Lisina
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 31