Pronađeno
613
halooglasi
109.000 €
2.000 €/m²
54.5 m²
Kopaonik
›
Okolno mesto
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.620 €
2.000 €/m²
34.31 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Okolno mesto
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100.000 €
778 €/m²
1413 m²
Kopaonik
›
Sunčani vrhovi
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
1.944 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
5/5 sprat
Kopaonik
›
Lisina
Pogledaj oglas →
4.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.000 €
4.130 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/6 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
2.500 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
3/4 sprat
Kopaonik
›
Sunčana dolina
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.000 €
2.688 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/3 sprat
Kopaonik
›
Sunčana dolina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
1.800 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/4 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
1.970 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
2/3 sprat
Kopaonik
›
Kraljevi čardaci
Pogledaj oglas →
5.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
5.667 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2/5 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.000 €
3.816 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
4/4 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
1.639 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
2/2 sprat
Kopaonik
›
Kraljevi čardaci
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.100 €
2.050 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
4/5 sprat
Kopaonik
›
Kraljevi čardaci
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.900 €
1.791 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
4/6 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.200 €
2.593 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
2/2 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
63.216 €
2.400 €/m²
Jednosoban
·
26.34 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.800 €
2.400 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
3/8 sprat
Kopaonik
›
Jasle
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
44.536 €
1.900 €/m²
Jednosoban
·
23.44 m²
·
8/8 sprat
Kopaonik
›
Jasle
Pogledaj oglas →
3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
205.560 €
3.000 €/m²
Troiposoban
·
68.52 m²
·
8/8 sprat
Kopaonik
›
Jasle
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
1.563 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
7/7 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 31