Pronađeno
613
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
2.194 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/4 sprat
Kopaonik
›
Centar
30min
2min
13min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.040 €
2.001 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
2.200 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3/4 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.745 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
1/4 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
31min
4min
13min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.300 €
1.300 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
1/2 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2k
/
5.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
2.000 €/m²
25 m²
·
2/4 sprat
Kopaonik
›
Sunčani Vrhovi
6min
9min
11min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
1.542 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Pajino Preslo
Pogledaj oglas →
6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
6.000 €/m²
Jednoiposoban
·
22 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Centar
30min
2min
13min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
2.160 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/5 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
5.9k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.800 €
5.933 €/m²
Jednosoban
·
18 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Banjski Kopaonik
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.660 €
2.059 €/m²
Jednoiposoban
·
28 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Opština Leposavić
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.040 €
2.001 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Opština Leposavić
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.800 €
2.056 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Opština Leposavić
38min
13min
46min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
1.846 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Treska
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.700 €
2.096 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/4 sprat
Kopaonik
41min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.486 €/m²
Garsonjera
·
37 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Kraljevi Čardaci
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.980 €
2.052 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/1 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.020 €
2.022 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/1 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.660 €
2.059 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Brzeće
11min
Pogledaj oglas →
764
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.500 €
764 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
1/1 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 31