Pronađeno
894
halooglasi
19.000 €
241 €/m²
Dvosoban
·
79 m²
Jagodina
›
Novo Lanište
Pogledaj oglas →
1k
/
835
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
186.000 €
1.028 €/m²
Petosoban
·
181 m²
Jagodina
›
Kajsijar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
1.179 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/4 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
4 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
6 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
3/3 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
5 €/m²
190 m²
4zida
1.500 €
3 €/m²
500 m²
Jagodina
›
Ribarski Put
4min
7min
38min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.224 €/m²
Jednosoban
·
49 m²
·
4/1 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
1.397 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/4 sprat
Jagodina
3min
2min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
7/8 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
918
/
999
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
918 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
›
Sarina Međa
5min
4min
19min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
3/3 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
760
/
646
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
760 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Jagodina
›
Levač
4min
4min
38min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
476 €/m²
6 soba
·
315 m²
Jagodina
›
Centar
4zida
230 €
6 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
4/5 sprat
Jagodina
7min
4min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
4 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
4/6 sprat
Jagodina
7min
5min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
3min
4min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
6 €/m²
135 m²
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
1.135 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
5/5 sprat
Jagodina
4min
4min
15min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 25 od 45