Pronađeno
894
4zida
130 €
4 €/m²
30 m²
·
1/2 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
13 €/m²
82 m²
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.700 €
10 €/m²
170 m²
Jagodina
›
Deonica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
4 €/m²
228 m²
Jagodina
›
Budžino Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
5 €/m²
44 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Centar
3min
4min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
6 €/m²
120 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Aqua Park
4min
3min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
13 €/m²
30 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
3min
2min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
84 m²
·
Suteren
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
6 €/m²
27 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Levač
6min
1min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
8 €/m²
65 m²
4zida
2.000 €
12 €/m²
171 m²
4zida
130 €
7 €/m²
20 m²
·
Suteren
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
16 €/m²
31 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180 €
4 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
4/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
804
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
225.000 €
804 €/m²
Petosoban
·
280 m²
Jagodina
›
Aqua park
Pogledaj oglas →
250
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
250 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Jagodina
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.000 €
5.750 €/m²
Petosoban
·
40 m²
Jagodina
›
Tabane
Pogledaj oglas →
619
/
496
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
619 €/m²
Trosoban
·
105 m²
Jagodina
›
Dragocvet
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
455 €/m²
Petosoban
·
330 m²
Jagodina
›
Trnava
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 24 od 45