Pronađeno
894
4zida
162.000 €
1.620 €/m²
100 m²
Jagodina
›
Šantarovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
325.000 €
6.771 €/m²
Četvorosoban
·
48 m²
Jagodina
›
Levač
Pogledaj oglas →
1.6k
/
599
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.649 €/m²
Dvosoban
·
94 m²
Jagodina
›
Đurđevo Brdo
4min
7min
21min
Pogledaj oglas →
371
/
371
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
371 €/m²
Trosoban
·
151 m²
Jagodina
›
Kočino Selo
Pogledaj oglas →
398
/
496
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
398 €/m²
93 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Dragocvet
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
6 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
3/4 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290 €
5 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Jagodina
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260 €
4 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
3/5 sprat
Jagodina
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
5 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
3/4 sprat
Jagodina
›
Sarina Međa
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
4 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
4/7 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
Suteren
Jagodina
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
4/5 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
5 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
3/4 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
4
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
4 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
2/5 sprat
Jagodina
›
Strelište
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
4 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
3/3 sprat
Jagodina
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
2/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
4 €/m²
268 m²
Jagodina
›
Sarina Međa
5min
11min
24min