Pronađeno
894
4zida
64.000 €
762 €/m²
84 m²
·
Suteren
Jagodina
1min
3min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.400 €/m²
250 m²
4zida
61.000 €
1.173 €/m²
52 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Sarina Međa
Pogledaj oglas →
353
/
646
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
353 €/m²
184 m²
Jagodina
›
Levač
Pogledaj oglas →
1.5k
/
554
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.504 €/m²
113 m²
Jagodina
›
Ribare
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.237 €/m²
283 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
307 €/m²
440 m²
Jagodina
›
Ribare
6min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.250 €/m²
28 m²
4zida
65.000 €
867 €/m²
75 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Pivara
Pogledaj oglas →
333
/
371
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
333 €/m²
96 m²
4zida
112.000 €
789 €/m²
142 m²
Jagodina
›
Zelena Pijaca
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.500 €
1.500 €/m²
55 m²
Jagodina
›
Levač
4min
1min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
350 €/m²
200 m²
Jagodina
›
Šantarovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
2.000 €/m²
14 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.500 €/m²
50 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
160 €/m²
200 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Glogovac
Pogledaj oglas →
734
/
464
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
734 €/m²
218 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Budžino Brdo
7min
12min
Pogledaj oglas →
583
/
599
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
583 €/m²
120 m²
Jagodina
›
Đurđevo Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.429 €/m²
91 m²
Jagodina
2min
3min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.800 €
900 €/m²
142 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 45