Pronađeno
894
4zida
90.000 €
874 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
Jagodina
›
Strelište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
854 €/m²
12 soba
·
527 m²
Jagodina
›
Centar
4min
1min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
436 €/m²
344 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Aqua Park
5min
5min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
348 €/m²
660 m²
Jagodina
Pogledaj oglas →
595
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
595 €/m²
84 m²
4zida
159.999 €
1.231 €/m²
130 m²
Jagodina
›
Sarina Međa
6min
2min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
972 €/m²
72 m²
4zida
118.512 €
2.469 €/m²
48 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
8min
3min
28min
4zida
110.000 €
1.429 €/m²
77 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
1.385 €/m²
13 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
4zida
170.000 €
1.104 €/m²
154 m²
·
Suteren
Jagodina
1min
3min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
717 €/m²
628 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
21.000 €
1.500 €/m²
14 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
415 €/m²
964 m²
4zida
42.000 €
1.500 €/m²
28 m²
·
4/5 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
110 €/m²
1359 m²
4zida
38.000 €
2.000 €/m²
19 m²
·
7/7 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
562 €/m²
194 m²
4zida
135.000 €
338 €/m²
400 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Ribare
7min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
2.200 €/m²
25 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 17 od 45