Pronađeno
894
4zida
225.000 €
563 €/m²
10 soba
·
400 m²
Jagodina
›
Aqua Park
1min
1min
24min
Pogledaj oglas →
855
/
554
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
855 €/m²
117 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Ribare
5min
22min
Pogledaj oglas →
313
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
313 €/m²
80 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Majur
Pogledaj oglas →
824
/
824
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
824 €/m²
125 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Tavrića Obori
Pogledaj oglas →
850
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
850 €/m²
100 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Vinorača
5min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
111 €/m²
360 m²
4zida
32.000 €
492 €/m²
Trosoban
·
65 m²
Jagodina
›
Kovačevac
11min
Pogledaj oglas →
859
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.900 €
859 €/m²
Jednosoban
·
22 m²
Jagodina
›
Vinorača
4zida
19.000 €
241 €/m²
Dvosoban
·
79 m²
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
300 €/m²
100 m²
4zida
62.500 €
812 €/m²
77 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Kolonija
5min
26min
35min
Pogledaj oglas →
607
/
607
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
607 €/m²
280 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Rakitovo
Pogledaj oglas →
1k
/
807
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
1.040 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Jagodina
›
Tabane
5min
6min
37min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
414
/
599
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
414 €/m²
87 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Đurđevo Brdo
Pogledaj oglas →
874
/
807
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
874 €/m²
Trosoban
·
103 m²
Jagodina
›
Tabane
4zida
325.000 €
1.354 €/m²
240 m²
Jagodina
Pogledaj oglas →
1.1k
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.050 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Jagodina
›
Vinorača
1min
1min
24min
Pogledaj oglas →
625
/
599
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
625 €/m²
Petosoban
·
192 m²
Jagodina
›
Đurđevo Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
210 €/m²
500 m²
·
2/2 sprat
Jagodina
›
Ribare
Pogledaj oglas →
311
/
554
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
311 €/m²
61 m²
Jagodina
›
Ribare
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 45