Pronađeno
509
4zida
142.450 €
1.925 €/m²
Jednoiposoban
·
74 m²
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.400 €
1.700 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
Suteren
Inđija
1min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.500 €
1.700 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
3/3 sprat
Inđija
Pogledaj na:
4zida
baknekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.600 €
1.700 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
3/3 sprat
Inđija
Pogledaj na:
4zida
baknekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.600 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
3/3 sprat
Inđija
Pogledaj na:
4zida
baknekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
1.700 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
2/3 sprat
Inđija
1min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.600 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/3 sprat
Inđija
1min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.960 €
1.760 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
1/6 sprat
Inđija
2min
1min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.569 €/m²
Jednosoban
·
51 m²
·
Suteren
Inđija
›
Beška
3min
3min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
741 €/m²
Četvorosoban
·
162 m²
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
209.000 €
2.200 €/m²
Trosoban
·
95 m²
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.698 €/m²
Trosoban
·
159 m²
·
4/5 sprat
Inđija
2min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.600 €
1.796 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
6/6 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.200 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
6/6 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.000 €
1.758 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/6 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.705 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.520 €
1.980 €/m²
Dvosoban
·
74 m²
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
805 €/m²
Petosoban
·
174 m²
·
3/3 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.200 €
1.650 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/3 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 26