Nekretnine u Stari Slankamen
39
Aktivnih oglasa
€1.433
Prosečna cena/m²
€1.108
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
100%
Dobra cena (0%)Prosečna (100%)Skupo (0%)
Oglasi
896/1.1k€/m²
4zida
82.400 €
896 €/m²
Trosoban·92 m²
6min25min13min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Stari Slankamen?
Prosečna cena kvadrata u Stari Slankamen, Inđija iznosi €1.433/m². Medijana cena je €1.108/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Stari Slankamen?
Trenutno ima 39 aktivnih oglasa za nekretnine u Stari Slankamen, Inđija. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Stari Slankamen?
Od svih oglasa u Stari Slankamen: 0% ima dobru cenu (ispod medijane), 100% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Stari Slankamen?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Stari Slankamen počinje od €28.000.
Sa kojih portala su oglasi za Stari Slankamen?
SviStanovi prikazuje oglase za Stari Slankamen sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.