Pronađeno
509
oglasa
Sačuvaj pretragu
736
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.500 €
736 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
2.500 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
715
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
715 €/m²
Petosoban
·
216 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
77 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
1.2k
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
1.224 €/m²
Trosoban
·
76 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
2.7k
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.550 €
2.653 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
750
/
865
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
750 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Inđija
›
Slankamenački vinogradi
Pogledaj oglas →
1.8k
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
1.750 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.000 €
2.079 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
1.3k
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
59.000 €
1.341 €/m²
Trosoban
·
44 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
1.031 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
775
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
775 €/m²
Trosoban
·
71 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.000 €
2.300 €/m²
Dvosoban
·
30 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
2.9k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.000 €
2.917 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
660
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
660 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Inđija
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
1.059 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
676
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
23.000 €
676 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
471
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
471 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.900 €
1.406 €/m²
Četvorosoban
·
49 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
952
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
29.500 €
952 €/m²
Trosoban
·
31 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 26