Pronađeno
229
halooglasi
80 €
7 €/m²
12 m²
Čačak
›
Avenija 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
212.500 €
1.551 €/m²
137 m²
Čačak
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
980.000 €
1.485 €/m²
660 m²
Čačak
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
6.300 €
5 €/m²
1400 m²
Čačak
›
Preljina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111 €
0 €/m²
550 m²
·
2. sprat
Čačak
›
Ježevica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.227 €
1.700 €/m²
Petosoban
·
91.31 m²
·
2/6 sprat
Čačak
›
Avenija 1
Pogledaj na:
halooglasi
locusnekretnine.com
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
3 €/m²
400 m²
Čačak
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.600 €
9 €/m²
500 m²
Čačak
›
Tanasko Rajić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
8 €/m²
30 m²
·
1. sprat
Čačak
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.176 €
8 €/m²
147 m²
·
1. sprat
Čačak
›
Centar
Pogledaj oglas →
542
/
542
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
542 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Čačak
›
Grad Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
250 m²
Čačak
›
Miokovci
18min
41min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
781 €/m²
6 soba
·
183 m²
Čačak
›
Košutnjak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
300 €/m²
20 soba
·
600 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
548 €/m²
8 soba
·
283 m²
Čačak
4min
4min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.063 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Čačak
›
Trnava
Pogledaj oglas →
1k
/
542
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.031 €/m²
Trosoban
·
97 m²
Čačak
›
Grad Čačak
Pogledaj oglas →
713
/
542
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
713 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Čačak
›
Grad Čačak
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
605 €/m²
Četvorosoban
·
157 m²
Čačak
›
Atenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
318 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Čačak
›
Slatina
8min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 12