Nekretnine u Avenija 1
2
Aktivnih oglasa
€1.700
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
halooglasi
155.227 €
1.700 €/m²
Petosoban·91.31 m²·2/6 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Avenija 1?
Trenutno ima 2 aktivnih oglasa za nekretnine u Avenija 1, Čačak. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Avenija 1?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Avenija 1 počinje od €155.227.
Sa kojih portala su oglasi za Avenija 1?
SviStanovi prikazuje oglase za Avenija 1 sa sledećih portala: halooglasi. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.