Pronađeno
99
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
475.000 €
1.939 €/m²
Petosoban
·
245 m²
Beograd
›
Leštane
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.800 €
1.650 €/m²
Dvosoban
·
48.98 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Leštane
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
360.000 €
1.552 €/m²
Petosoban
·
232 m²
Beograd
›
Leštane
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
127.529 €
1.760 €/m²
Trosoban
·
72.46 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Leštane
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
3.600 €
4 €/m²
900 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Leštane
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
1.028 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
Beograd
›
Leštane
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
1.297 €/m²
158 m²
Beograd
›
Leštane
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
461 €/m²
Petosoban
·
640 m²
Beograd
›
Leštane
3min
2min
9min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
70.000 €
1.273 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
Suteren
Beograd
›
Leštane
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.450.000 €
1.885 €/m²
1300 m²
·
Suteren
Beograd
›
Leštane
4zida
2.500 €
4 €/m²
560 m²
·
Suteren
Beograd
›
Leštane
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
54.000 €
1.038 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
Beograd
›
Leštane
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.400 €
3 €/m²
450 m²
·
100/3 sprat
Beograd
›
Leštane
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Leštane
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
atasenekretnine.rs
2.500 €
7 €/m²
Dvosoban
·
370 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Leštane
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
315.000 €
1.133 €/m²
6 soba
·
278 m²
Beograd
›
Leštane
Pogledaj oglas →
882
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
882 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Beograd
›
Leštane
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.900 €
1.249 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Leštane
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 5