Nekretnine u Leštane
115
Aktivnih oglasa
€1.069
Prosečna cena/m²
€1.760
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
14%
61%
25%
Dobra cena (14%)Prosečna (61%)Skupo (25%)
Oglasi
1.3k/1.8k€/m²
nekretnine
170.000 €
1.259 €/m²
Trosoban·135 m²·1/1 sprat
Pogledaj na:
1.7k/1.8k€/m²
4zida
82.000 €
1.745 €/m²
Dvosoban·47 m²·1/3 sprat
Pogledaj na:
1.7k/1.8k€/m²
nekretnine
51.000 €
1.700 €/m²
Jednosoban·30 m²·Suteren
Pogledaj na:
1.9k/1.8k€/m²
nekretnine
79.200 €
1.886 €/m²
Jednosoban·42 m²·1/4 sprat
5min22min21min
Pogledaj na:
1.9k/1.8k€/m²
nekretnine
85.500 €
1.900 €/m²
Dvosoban·45 m²·1/3 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Leštane?
Prosečna cena kvadrata u Leštane, Beograd iznosi €1.069/m². Medijana cena je €1.760/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Leštane?
Trenutno ima 115 aktivnih oglasa za nekretnine u Leštane, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Leštane?
Od svih oglasa u Leštane: 14% ima dobru cenu (ispod medijane), 61% je oko proseka, a 25% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Leštane?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Leštane počinje od €15.000.
Sa kojih portala su oglasi za Leštane?
SviStanovi prikazuje oglase za Leštane sa sledećih portala: 4zida, atasenekretnine.rs, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.