Pronađeno
166
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
angazman-nekretnine.rs
1.000 €
9 €/m²
Dvosoban
·
114 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Konjarnik
Pogledaj oglas →
4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
4.000 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
5/8 sprat
Beograd
›
Konjarnik
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
predragnekretnine.rs
127.000 €
2.352 €/m²
Jednosoban
·
54 m²
·
9/11 sprat
Beograd
›
Konjarnik
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
borovicnekretnine.rs
220.000 €
3.333 €/m²
66 m²
Beograd
›
Konjarnik
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
teofilnekretnine.com
229.000 €
2.827 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Konjarnik
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
580 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Konjarnik
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 9