Nekretnine u Konjarnik
207
Aktivnih oglasa
€1.472
Prosečna cena/m²
€3.022
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
12%
77%
11%
Dobra cena (12%)Prosečna (77%)Skupo (11%)
Oglasi
8/10€/m²
nekretnine
450 €
8 €/m²
Dvosoban·56 m²·Suteren
Pogledaj na:
2k/3.1k€/m²
4zida
89.500 €
1.989 €/m²
Dvoiposoban·45 m²·1/1 sprat
6min3min5min36min
Pogledaj na:
9/10€/m²
nekretnine
400 €
9 €/m²
Dvosoban·45 m²·3/3 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Konjarnik?
Prosečna cena kvadrata u Konjarnik, Beograd iznosi €1.472/m². Medijana cena je €3.022/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Konjarnik?
Trenutno ima 207 aktivnih oglasa za nekretnine u Konjarnik, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Konjarnik?
Od svih oglasa u Konjarnik: 12% ima dobru cenu (ispod medijane), 77% je oko proseka, a 11% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Konjarnik?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Konjarnik počinje od €20.000.
Sa kojih portala su oglasi za Konjarnik?
SviStanovi prikazuje oglase za Konjarnik sa sledećih portala: 4zida, angazman-nekretnine.rs, borovicnekretnine.rs, halooglasi, nekretnine, predragnekretnine.rs, teofilnekretnine.com. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.