Pronađeno
33
oglasa
Sačuvaj pretragu
15
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.500 €
15 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.000 €
8 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
18
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.500 €
18 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.200 €
9 €/m²
Petosoban
·
550 m²
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
4k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
351.500 €
4.001 €/m²
Trosoban
·
87.85 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
5.5k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
625.000 €
5.482 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
8.388 €
10 €/m²
830 m²
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.500 €
19 €/m²
180 m²
·
1/8 sprat
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
11
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
420 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
4k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
644.000 €
4.000 €/m²
Petosoban
·
161 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
4k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260.000 €
4.000 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
77.900 €
1.416 €/m²
55 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
15
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
580 €
15 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.900 €
9 €/m²
550 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
11
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
1min
2min
4min
8min
4zida
130.000 €
2.203 €/m²
59 m²
·
Suteren
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
9
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
15
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100 €
15 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
4.5k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
758.800 €
4.527 €/m²
Četvorosoban
·
167.62 m²
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.800 €
3.600 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Bulevar oslobođenja
3min
1min
1min
5min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2