Nekretnine u Bulevar oslobođenja
36
Aktivnih oglasa
€2.084
Prosečna cena/m²
€3.600
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
66%
24%
Dobra cena (10%)Prosečna (66%)Skupo (24%)
Oglasi
2.4k/3.6k€/m²
4zida
169.000 €
2.414 €/m²
Dvosoban·70 m²·Suteren
Pogledaj na:
11/12€/m²
4zida
1.500 €
11 €/m²
Četvorosoban·132 m²·2/4 sprat
1min2min4min8min
Pogledaj na:
3.2k/3.6k€/m²
4zida
180.000 €
3.214 €/m²
Dvoiposoban·56 m²·5/5 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Bulevar oslobođenja?
Prosečna cena kvadrata u Bulevar oslobođenja, Beograd iznosi €2.084/m². Medijana cena je €3.600/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Bulevar oslobođenja?
Trenutno ima 36 aktivnih oglasa za nekretnine u Bulevar oslobođenja, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Bulevar oslobođenja?
Od svih oglasa u Bulevar oslobođenja: 10% ima dobru cenu (ispod medijane), 66% je oko proseka, a 24% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Bulevar oslobođenja?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Bulevar oslobođenja počinje od €77.900.
Sa kojih portala su oglasi za Bulevar oslobođenja?
SviStanovi prikazuje oglase za Bulevar oslobođenja sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.