Pronađeno
62
halooglasi
990.000 €
100 €/m²
9920 m²
Bečej
›
Ribnjak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
1.852 €/m²
Dvoiposoban
·
81 m²
·
2/4 sprat
Bečej
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.600 €
1.200 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
1/1 sprat
Bečej
›
Bačko Gradište
4min
6min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.400 €
1.200 €/m²
Trosoban
·
47 m²
·
1/1 sprat
Bečej
›
Bačko Gradište
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.800 €
1.200 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1/1 sprat
Bečej
›
Bačko Gradište
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
1.200 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/1 sprat
Bečej
›
Bačko Gradište
4min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.014 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
2/4 sprat
Bečej
2min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.220 €
1.361 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/5 sprat
Bečej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.000 €
1.043 €/m²
Trosoban
·
69 m²
Bečej
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
980 €/m²
306 m²
Bečej
›
Bačko Gradište
3min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
733 €/m²
253 m²
Bečej
›
Bačko Gradište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
1.885 €/m²
122 m²
Bečej
›
Širi centar
4zida
195.700 €
1.165 €/m²
168 m²
·
Prizemlje
Bečej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.500 €
110 €/m²
240 m²
Bečej
›
Bačko Petrovo Selo
Pogledaj oglas →
414
/
605
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
414 €/m²
199 m²
Bečej
›
Bačko Gradište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
212.180 €
1.505 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
Bečej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
1.575 €/m²
85 m²
Bečej
4min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.500 €
396 €/m²
72 m²
Bečej
›
Bačko Petrovo Selo
9min
4min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
605
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.250 €
2.664 €/m²
Dvosoban
·
29 m²
Bečej
›
Bačko Gradište
Pogledaj oglas →
567
/
605
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.500 €
567 €/m²
82 m²
Bečej
›
Bačko Gradište
4min
6min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 4