Nekretnine u Bačko Gradište
24
Aktivnih oglasa
€908
Prosečna cena/m²
€840
Medijana cena/m²
Oglasi
605/605€/m²
4zida
33.900 €
605 €/m²
Dvosoban·56 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
1.2k/1.2k€/m²
4zida
45.600 €
1.200 €/m²
Jednosoban·38 m²·1/1 sprat
4min6min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Bačko Gradište?
Prosečna cena kvadrata u Bačko Gradište, Bečej iznosi €908/m². Medijana cena je €840/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Bačko Gradište?
Trenutno ima 24 aktivnih oglasa za nekretnine u Bačko Gradište, Bečej. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Bačko Gradište?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Bačko Gradište počinje od €33.900.
Sa kojih portala su oglasi za Bačko Gradište?
SviStanovi prikazuje oglase za Bačko Gradište sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.