Pronađeno
87
4zida
50.000 €
538 €/m²
Dvosoban
·
93 m²
Bačka Topola
›
Širi centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
343
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
343 €/m²
Dvosoban
·
140 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
723
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
723 €/m²
Dvosoban
·
94 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
757 €/m²
Dvosoban
·
152 m²
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
628
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
628 €/m²
6 soba
·
191 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
10min
4min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
17.000 €
141 €/m²
Trosoban
·
121 m²
Bačka Topola
›
Bagremovo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
203
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
203 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
7min
5min
Pogledaj oglas →
183
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
183 €/m²
Trosoban
·
164 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
Pogledaj oglas →
230
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.999 €
230 €/m²
Trosoban
·
113 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
10min
14min
Pogledaj oglas →
187
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.999 €
187 €/m²
Trosoban
·
278 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
495 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
339 €/m²
6 soba
·
280 m²
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
268
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
268 €/m²
Dvosoban
·
112 m²
Bačka Topola
›
Bajša
Pogledaj oglas →
601
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.500 €
601 €/m²
Trosoban
·
99 m²
Bačka Topola
›
Bajša
Pogledaj oglas →
173
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
173 €/m²
Četvorosoban
·
162 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
Pogledaj oglas →
811
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
811 €/m²
6 soba
·
148 m²
Bačka Topola
›
Bajša
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
14.000 €
304 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
Bačka Topola
›
Pobeda
10min
4zida
170.000 €
567 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
917 €/m²
36 m²
·
Suteren
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
577 €/m²
234 m²
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5