Nekretnine u Stara Moravica
12
Aktivnih oglasa
€281
Prosečna cena/m²
€223
Medijana cena/m²
Oglasi
343/304€/m²
4zida
48.000 €
343 €/m²
Dvosoban·140 m²
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Stara Moravica?
Prosečna cena kvadrata u Stara Moravica, Bačka Topola iznosi €281/m². Medijana cena je €223/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Stara Moravica?
Trenutno ima 12 aktivnih oglasa za nekretnine u Stara Moravica, Bačka Topola. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Stara Moravica?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Stara Moravica počinje od €23.000.
Sa kojih portala su oglasi za Stara Moravica?
SviStanovi prikazuje oglase za Stara Moravica sa sledećih portala: 4zida. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.