Nekretnine u Vele polje
3
Aktivnih oglasa
€362
Prosečna cena/m²
€483
Medijana cena/m²
Oglasi
483/483€/m²
nekretnine
29.000 €
483 €/m²
Dvosoban·60 m²
Pogledaj na:
600/483€/m²
nekretnine
150.000 €
600 €/m²
Četvorosoban·250 m²
8min6min40min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Vele polje?
Prosečna cena kvadrata u Vele polje, Niš iznosi €362/m². Medijana cena je €483/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Vele polje?
Trenutno ima 3 aktivnih oglasa za nekretnine u Vele polje, Niš. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Vele polje?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Vele polje počinje od €27.000.
Sa kojih portala su oglasi za Vele polje?
SviStanovi prikazuje oglase za Vele polje sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.