Nekretnine u Dubočica
15
Aktivnih oglasa
€1.269
Prosečna cena/m²
€1.320
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
50%
50%
Dobra cena (0%)Prosečna (50%)Skupo (50%)
Oglasi
1.5k/1.5k€/m²
4zida
81.620 €
1.540 €/m²
Dvoiposoban·53 m²·Suteren
4min9min22min
Pogledaj na:
1.5k/1.5k€/m²
4zida
98.560 €
1.540 €/m²
Trosoban·64 m²·Suteren
4min9min22min
Pogledaj na:
1.5k/1.5k€/m²
4zida
123.200 €
1.540 €/m²
Dvosoban·80 m²·Suteren
Pogledaj na:
1.3k/1.5k€/m²
4zida
85.000 €
1.349 €/m²
Dvoiposoban·63 m²·8/8 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Dubočica?
Prosečna cena kvadrata u Dubočica, Leskovac iznosi €1.269/m². Medijana cena je €1.320/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Dubočica?
Trenutno ima 15 aktivnih oglasa za nekretnine u Dubočica, Leskovac. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Dubočica?
Od svih oglasa u Dubočica: 0% ima dobru cenu (ispod medijane), 50% je oko proseka, a 50% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Dubočica?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Dubočica počinje od €5.000.
Sa kojih portala su oglasi za Dubočica?
SviStanovi prikazuje oglase za Dubočica sa sledećih portala: 4zida, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.