Nekretnine u Mramorska
5
Aktivnih oglasa
€1.680
Prosečna cena/m²
€1.829
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
100%
Dobra cena (100%)Prosečna (0%)Skupo (0%)
Oglasi
1.2k/1.8k€/m²
nekretnine
75.000 €
1.190 €/m²
Trosoban·63 m²·4/5 sprat
13min
Pogledaj na:
1.4k/1.8k€/m²
nekretnine
42.900 €
1.430 €/m²
Dvosoban·30 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
2k/1.8k€/m²
nekretnine
73.000 €
1.973 €/m²
Jednosoban·37 m²·1/3 sprat
Pogledaj na:
1.8k/1.8k€/m²
nekretnine
75.000 €
1.829 €/m²
Dvosoban·41 m²·1/5 sprat
Pogledaj na:
2k/1.8k€/m²
nekretnine
95.000 €
1.979 €/m²
Dvosoban·48 m²·1/5 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Mramorska?
Prosečna cena kvadrata u Mramorska, Kopaonik iznosi €1.680/m². Medijana cena je €1.829/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Mramorska?
Trenutno ima 5 aktivnih oglasa za nekretnine u Mramorska, Kopaonik. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Mramorska?
Od svih oglasa u Mramorska: 100% ima dobru cenu (ispod medijane), 0% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Mramorska?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Mramorska počinje od €42.900.
Sa kojih portala su oglasi za Mramorska?
SviStanovi prikazuje oglase za Mramorska sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.