Cene stanova — Trupale
10
Aktivnih oglasa
€207
Prosečna cena/m²
€47
Medijana cena/m²
79% ispod proseka za Niš
(prosek grada: €987/m²)
Oglasi
310
/
604
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
15.500 €
310 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Niš
›
Trupale
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
18.000 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
1792 m²
Niš
›
Trupale
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
31.600 €
21 €/m²
Četvorosoban
·
1529 m²
Niš
›
Trupale
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
44.800 €
21 €/m²
Četvorosoban
·
2172 m²
Niš
›
Trupale
Pogledaj oglas →
938
/
604
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
938 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Centar
€878
1.081
Palilula
€1.286
887
Medijana
€799
523
Pantelej
€1.221
520
Ćele kula
€1.211
349
Bulevar Nemanjića
€920
332
Čair
€962
321
Durlan
€981
290
Svi oglasi u Trupale →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam