Cene stanova — Prosek
15
Aktivnih oglasa
€335
Prosečna cena/m²
€314
Medijana cena/m²
66% ispod proseka za Niš
(prosek grada: €987/m²)
Oglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
700 €
9 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/13 sprat
nekretnine
5.000 €
4 €/m²
Četvorosoban
·
1136 m²
Niš
›
Prosek
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
15.000 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
1601 m²
Niš
›
Prosek
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
17.000 €
57 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
Niš
›
Prosek
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
17.310 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
1282 m²
Centar
€878
1.081
Palilula
€1.286
887
Medijana
€799
523
Pantelej
€1.221
520
Ćele kula
€1.211
349
Bulevar Nemanjića
€920
332
Čair
€962
321
Durlan
€981
290
Svi oglasi u Prosek →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam