Cene stanova — Palilulska
60
Aktivnih oglasa
€2.294
Prosečna cena/m²
€2.351
Medijana cena/m²
132% iznad proseka za Niš
(prosek grada: €987/m²)
Oglasi
2.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
108.544 €
2.087 €/m²
Dvosoban
·
52.02 m²
·
3/10 sprat
Niš
›
Palilulska
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.219 €
2.144 €/m²
Dvosoban
·
51.4 m²
·
3/10 sprat
Niš
›
Palilulska
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
111.490 €
2.156 €/m²
Dvosoban
·
51.72 m²
·
3/10 sprat
Niš
›
Palilulska
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
119.675 €
2.136 €/m²
Dvosoban
·
56.04 m²
·
3/10 sprat
Niš
›
Palilulska
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
121.454 €
2.155 €/m²
Dvosoban
·
56.37 m²
·
3/10 sprat
Centar
€878
1.081
Palilula
€1.286
887
Medijana
€799
523
Pantelej
€1.221
520
Ćele kula
€1.211
349
Bulevar Nemanjića
€920
332
Čair
€962
321
Durlan
€981
290
Svi oglasi u Palilulska →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam