Cene stanova — Njegoševa
18
Aktivnih oglasa
€1.877
Prosečna cena/m²
€2.066
Medijana cena/m²
90% iznad proseka za Niš
(prosek grada: €987/m²)
Oglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2. sprat
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.210 €
2.061 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
1/15 sprat
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.400 €
2.063 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.655 €
2.054 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.825 €
2.068 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Centar
€878
1.081
Palilula
€1.286
887
Medijana
€799
523
Pantelej
€1.221
520
Ćele kula
€1.211
349
Bulevar Nemanjića
€920
332
Čair
€962
321
Durlan
€981
290
Svi oglasi u Njegoševa →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam