Cene stanova — Kičevo
52
Aktivnih oglasa
€523
Prosečna cena/m²
€1.800
Medijana cena/m²
47% ispod proseka za Niš
(prosek grada: €987/m²)
Oglasi
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
1/10 sprat
Niš
›
Kičevo
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
5. sprat
Niš
›
Kičevo
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
4. sprat
Niš
›
Kičevo
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
6 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Kičevo
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.000 €
2.064 €/m²
Dvoiposoban
·
78 m²
·
1/8 sprat
Centar
€878
1.081
Palilula
€1.286
887
Medijana
€799
523
Pantelej
€1.221
520
Ćele kula
€1.211
349
Bulevar Nemanjića
€920
332
Čair
€962
321
Durlan
€981
290
Svi oglasi u Kičevo →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam