Cene stanova — Čamurlija
19
Aktivnih oglasa
€410
Prosečna cena/m²
€425
Medijana cena/m²
59% ispod proseka za Niš
(prosek grada: €987/m²)
Oglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
5 €/m²
Trosoban
·
150 m²
·
2. sprat
Niš
›
Čamurlija
4min
1min
2min
30min
4zida
107.000 €
1.672 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
Suteren
Niš
›
Čamurlija
3min
4min
1min
45min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
40 m²
·
Suteren
Niš
›
Čamurlija
5min
3min
2min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
1 €/m²
Četvorosoban
·
600 m²
Niš
›
Čamurlija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
12 €/m²
50 m²
·
Suteren
Niš
›
Čamurlija
7min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Okolna naselja
Naselje
Prosečna cena/m²
Oglasi
Centar
€878
1.081
Palilula
€1.286
887
Medijana
€799
523
Pantelej
€1.221
520
Ćele kula
€1.211
349
Bulevar Nemanjića
€920
332
Čair
€962
321
Durlan
€981
290
Svi oglasi u Čamurlija →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam