Cene stanova — Čalije
85
Aktivnih oglasa
€1.495
Prosečna cena/m²
€1.996
Medijana cena/m²
51% iznad proseka za Niš
(prosek grada: €987/m²)
Oglasi
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.070 €
1.865 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Čalije
5min
4min
2min
38min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.625 €/m²
Dvoiposoban
·
80 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.400 €
1.992 €/m²
Dvoiposoban
·
74 m²
·
1/14 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.500 €
1.993 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
600 €
8 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
4/13 sprat
Centar
€878
1.081
Palilula
€1.286
887
Medijana
€799
523
Pantelej
€1.221
520
Ćele kula
€1.211
349
Bulevar Nemanjića
€920
332
Čair
€962
321
Durlan
€981
290
Svi oglasi u Čalije →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam