Nekretnine u Zvezdara
300
Aktivnih oglasa
€1.281
Prosečna cena/m²
€3.000
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
60%
34%
Dobra cena (6%)Prosečna (60%)Skupo (34%)
Oglasi
1.7k/3.3k€/m²
nekretnine
95.000 €
1.727 €/m²
Trosoban·55 m²·2/4 sprat
Pogledaj na:
8/12€/m²
nekretnine
500 €
8 €/m²
Trosoban·65 m²·7/10 sprat
Pogledaj na:
2.5k/3.3k€/m²
nekretnine
84.000 €
2.545 €/m²
Jednosoban·33 m²·Suteren
Pogledaj na:
2.2k/3.3k€/m²
nekretnine
132.000 €
2.200 €/m²
Dvosoban·60 m²·1/2 sprat
Pogledaj na:
2.4k/3.3k€/m²
nekretnine
87.500 €
2.431 €/m²
Dvosoban·36 m²·Suteren
Pogledaj na:
2.6k/3.3k€/m²
nekretnine
110.000 €
2.619 €/m²
Dvosoban·42 m²·2/4 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Zvezdara?
Prosečna cena kvadrata u Zvezdara, Beograd iznosi €1.281/m². Medijana cena je €3.000/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Zvezdara?
Trenutno ima 300 aktivnih oglasa za nekretnine u Zvezdara, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Zvezdara?
Od svih oglasa u Zvezdara: 6% ima dobru cenu (ispod medijane), 60% je oko proseka, a 34% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Zvezdara?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Zvezdara počinje od €19.500.
Sa kojih portala su oglasi za Zvezdara?
SviStanovi prikazuje oglase za Zvezdara sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.