Nekretnine u Rudo
14
Aktivnih oglasa
€1.076
Prosečna cena/m²
€2.566
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
23%
66%
11%
Dobra cena (23%)Prosečna (66%)Skupo (11%)
Oglasi
2.6k/3.5k€/m²
nekretnine
250.000 €
2.632 €/m²
6 soba·95 m²·27/27 sprat
Pogledaj na:
2.5k/3.5k€/m²
4zida
200.000 €
2.500 €/m²
Trosoban·80 m²·2/27 sprat
6min2min2min30min
Pogledaj na:
3.6k/3.5k€/m²
nekretnine
210.000 €
3.621 €/m²
Dvosoban·58 m²·10/27 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Rudo?
Prosečna cena kvadrata u Rudo, Beograd iznosi €1.076/m². Medijana cena je €2.566/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Rudo?
Trenutno ima 14 aktivnih oglasa za nekretnine u Rudo, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Rudo?
Od svih oglasa u Rudo: 23% ima dobru cenu (ispod medijane), 66% je oko proseka, a 11% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Rudo?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Rudo počinje od €18.000.
Sa kojih portala su oglasi za Rudo?
SviStanovi prikazuje oglase za Rudo sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.