Nekretnine u Pravni fakultet - Vračar
21
Aktivnih oglasa
€1.693
Prosečna cena/m²
€4.500
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
12%
71%
17%
Dobra cena (12%)Prosečna (71%)Skupo (17%)
Oglasi
6/14€/m²
4zida
500 €
6 €/m²
Dvosoban·80 m²·Suteren
Pogledaj na:
4k/4.5k€/m²
4zida
639.000 €
4.044 €/m²
Petosoban·158 m²·1/5 sprat
4min1min1min3min
Pogledaj na:
4.5k/4.5k€/m²
4zida
259.000 €
4.466 €/m²
Dvosoban·58 m²·1/5 sprat
Pogledaj na:
3.7k/4.5k€/m²
4zida
138.000 €
3.730 €/m²
Dvosoban·37 m²·2/2 sprat
2min3min1min4min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Pravni fakultet - Vračar?
Prosečna cena kvadrata u Pravni fakultet - Vračar, Beograd iznosi €1.693/m². Medijana cena je €4.500/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Pravni fakultet - Vračar?
Trenutno ima 21 aktivnih oglasa za nekretnine u Pravni fakultet - Vračar, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Pravni fakultet - Vračar?
Od svih oglasa u Pravni fakultet - Vračar: 12% ima dobru cenu (ispod medijane), 71% je oko proseka, a 17% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Pravni fakultet - Vračar?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Pravni fakultet - Vračar počinje od €138.000.
Sa kojih portala su oglasi za Pravni fakultet - Vračar?
SviStanovi prikazuje oglase za Pravni fakultet - Vračar sa sledećih portala: 4zida, bghome.rs. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.