Nekretnine u Ovča
50
Aktivnih oglasa
€918
Prosečna cena/m²
€1.900
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
61%
39%
Dobra cena (61%)Prosečna (39%)Skupo (0%)
Oglasi
1.9k/1.9k€/m²
nekretnine
179.949 €
1.900 €/m²
Četvorosoban·94.71 m²·5/5 sprat
Pogledaj na:
1.9k/1.9k€/m²
nekretnine
68.932 €
1.900 €/m²
Jednosoban·36.28 m²·3/5 sprat
Pogledaj na:
1.9k/1.9k€/m²
nekretnine
85.614 €
1.900 €/m²
Dvosoban·45.06 m²·2/5 sprat
Pogledaj na:
1.9k/1.9k€/m²
nekretnine
106.096 €
1.900 €/m²
Trosoban·55.84 m²·3/5 sprat
Pogledaj na:
1.9k/1.9k€/m²
nekretnine
146.148 €
1.900 €/m²
Četvorosoban·76.92 m²·3/5 sprat
Pogledaj na:
1.9k/1.9k€/m²
nekretnine
124.000 €
1.908 €/m²
Dvosoban·65 m²·Suteren
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Ovča?
Prosečna cena kvadrata u Ovča, Beograd iznosi €918/m². Medijana cena je €1.900/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Ovča?
Trenutno ima 50 aktivnih oglasa za nekretnine u Ovča, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Ovča?
Od svih oglasa u Ovča: 61% ima dobru cenu (ispod medijane), 39% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Ovča?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Ovča počinje od €54.500.
Sa kojih portala su oglasi za Ovča?
SviStanovi prikazuje oglase za Ovča sa sledećih portala: 4zida, cityexpert, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.