Nekretnine u Borča III
25
Aktivnih oglasa
€1.584
Prosečna cena/m²
€1.704
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
11%
89%
Dobra cena (11%)Prosečna (89%)Skupo (0%)
Oglasi
1.8k/2.1k€/m²
nekretnine
132.100 €
1.761 €/m²
Trosoban·75 m²·4/6 sprat
Pogledaj na:
1.9k/2.1k€/m²
nekretnine
89.000 €
1.894 €/m²
Dvosoban·47 m²·2/3 sprat
3min4min2min
Pogledaj na:
1.8k/2.1k€/m²
nekretnine
132.000 €
1.760 €/m²
Trosoban·75 m²·4/6 sprat
Pogledaj na:
2.4k/2.1k€/m²
nekretnine
132.000 €
2.400 €/m²
Dvosoban·55 m²·1/3 sprat
5min9min2min
Pogledaj na:
2.3k/2.1k€/m²
nekretnine
75.000 €
2.344 €/m²
Dvosoban·32 m²·Suteren
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Borča III?
Prosečna cena kvadrata u Borča III, Beograd iznosi €1.584/m². Medijana cena je €1.704/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Borča III?
Trenutno ima 25 aktivnih oglasa za nekretnine u Borča III, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Borča III?
Od svih oglasa u Borča III: 11% ima dobru cenu (ispod medijane), 89% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Borča III?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Borča III počinje od €36.000.
Sa kojih portala su oglasi za Borča III?
SviStanovi prikazuje oglase za Borča III sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.