Nekretnine u Blok 19a
28
Aktivnih oglasa
€1.379
Prosečna cena/m²
€3.536
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
14%
65%
21%
Dobra cena (14%)Prosečna (65%)Skupo (21%)
Oglasi
3.8k/3.5k€/m²
4zida
1.350.000 €
3.824 €/m²
Četvorosoban·353 m²·7/7 sprat
6min4min3min24min
Pogledaj oglas →Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Blok 19a?
Prosečna cena kvadrata u Blok 19a, Beograd iznosi €1.379/m². Medijana cena je €3.536/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Blok 19a?
Trenutno ima 28 aktivnih oglasa za nekretnine u Blok 19a, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Blok 19a?
Od svih oglasa u Blok 19a: 14% ima dobru cenu (ispod medijane), 65% je oko proseka, a 21% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Blok 19a?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Blok 19a počinje od €192.000.
Sa kojih portala su oglasi za Blok 19a?
SviStanovi prikazuje oglase za Blok 19a sa sledećih portala: 4zida, halooglasi. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.