Nekretnine u Ilije Garašanina
1
Aktivnih oglasa
€4.083
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
196.000 €
4.083 €/m²
Četvorosoban·48 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Ilije Garašanina?
Trenutno ima 1 aktivnih oglasa za nekretnine u Ilije Garašanina, Aranđelovac. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Ilije Garašanina?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Ilije Garašanina počinje od €196.000.
Sa kojih portala su oglasi za Ilije Garašanina?
SviStanovi prikazuje oglase za Ilije Garašanina sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.