Pronađeno
915
oglasa
Sačuvaj pretragu
556
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
556 €/m²
178 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
4min
3min
3min
15min
Pogledaj oglas →
396
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
396 €/m²
222 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.829 €/m²
41 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
6min
19min
25min
47min
Pogledaj oglas →
440
/
550
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
440 €/m²
50 m²
Zrenjanin
›
Ečka
10min
11min
8min
Pogledaj oglas →
785
/
472
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
785 €/m²
Četvorosoban
·
65 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
4min
8min
8min
35min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
76 €/m²
516 m²
Zrenjanin
5min
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
226
/
307
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
226 €/m²
124 m²
Zrenjanin
›
Banatski Despotovac
3min
3min
Pogledaj oglas →
447
/
534
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
17.000 €
447 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
Zrenjanin
›
Lazarevo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
705
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
705 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
157
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
157 €/m²
Dvosoban
·
115 m²
Zrenjanin
›
Elemir
5min
8min
Pogledaj oglas →
920
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
920 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
Zrenjanin
›
Dolja
6min
5min
8min
22min
Pogledaj oglas →
970
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
970 €/m²
134 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
5min
4min
2min
19min
Pogledaj oglas →
857
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
857 €/m²
35 m²
Zrenjanin
›
Elemir
10min
6min
Pogledaj oglas →
350
/
605
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
350 €/m²
6 soba
·
223 m²
Zrenjanin
›
Čenta
2min
10min
5min
Pogledaj oglas →
527
/
699
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
527 €/m²
10 soba
·
264 m²
Zrenjanin
›
Putnikovo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.100 €/m²
7 soba
·
200 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
5min
9min
4min
44min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
172 €/m²
174 m²
Zrenjanin
›
Jankov Most
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
464 €/m²
560 m²
Zrenjanin
›
Dolja
4min
7min
7min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
100 €/m²
150 m²
Zrenjanin
›
Taraš
16min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
4.583 €/m²
48 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 46