Pronađeno
915
4zida
60.000 €
690 €/m²
87 m²
Zrenjanin
›
Jankov Most
Pogledaj oglas →
568
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
568 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Zrenjanin
›
Dolja
4min
6min
6min
22min
Pogledaj oglas →
500
/
534
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
500 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Zrenjanin
›
Lazarevo
3min
1min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.402 €/m²
82 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
6min
2min
19min
Pogledaj oglas →
1k
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
1.005 €/m²
204 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
600
/
887
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
600 €/m²
150 m²
Zrenjanin
›
Šumica
9min
16min
24min
29min
Pogledaj oglas →
983
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
983 €/m²
Trosoban
·
59 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
2min
1min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
500 €/m²
7 soba
·
280 m²
Zrenjanin
›
MZ Gradnulica
Pogledaj oglas →
557
/
466
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
557 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Zrenjanin
›
Melenci
9min
6min
Pogledaj oglas →
403
/
887
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
403 €/m²
Četvorosoban
·
186 m²
Zrenjanin
›
Šumica
3min
3min
2min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
43 €/m²
Dvosoban
·
925 m²
Zrenjanin
›
Lukino Selo
7min
31min
32min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.391 €/m²
115 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
6min
2min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
956 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
Zrenjanin
›
Mužljanska Kolonija
5min
1min
5min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
339 €/m²
Petosoban
·
472 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
450
/
466
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
450 €/m²
Trosoban
·
140 m²
Zrenjanin
›
Melenci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
528 €/m²
9 soba
·
369 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
458
/
466
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
458 €/m²
Trosoban
·
59 m²
Zrenjanin
›
Melenci
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
442
/
472
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.500 €
442 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
13min
7min
10min
Pogledaj oglas →
347
/
307
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
347 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Zrenjanin
›
Banatski Despotovac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
887
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
1.303 €/m²
33 m²
Zrenjanin
›
Šumica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 46