Pronađeno
915
4zida
22.000 €
162 €/m²
Trosoban
·
136 m²
Zrenjanin
›
Jankov Most
20min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
614
/
645
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
614 €/m²
10 soba
·
236 m²
Zrenjanin
›
Berbersko
7min
9min
5min
18min
Pogledaj oglas →
317
/
550
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
317 €/m²
120 m²
Zrenjanin
›
Ečka
4min
11min
8min
Pogledaj oglas →
528
/
645
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
528 €/m²
Trosoban
·
284 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
8min
6min
4min
14min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
887
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.406 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
Zrenjanin
›
Šumica
5min
5min
5min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
413 €/m²
7 soba
·
240 m²
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
Pogledaj oglas →
440
/
340
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
440 €/m²
84 m²
Zrenjanin
›
Lukićevo
Pogledaj oglas →
2.1k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
2.083 €/m²
108 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.1k
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.111 €/m²
180 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
Pogledaj oglas →
700
/
550
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
700 €/m²
150 m²
Zrenjanin
›
Ečka
Pogledaj oglas →
1.2k
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.188 €/m²
Trosoban
·
160 m²
Zrenjanin
›
Perlez
9min
Pogledaj oglas →
658
/
645
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
658 €/m²
Trosoban
·
190 m²
Zrenjanin
›
Berbersko
5min
4min
3min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
310 €/m²
113 m²
Zrenjanin
4min
4min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
523 €/m²
Petosoban
·
363 m²
Zrenjanin
›
Centar
5min
1min
4min
10min
4zida
25.000 €
167 €/m²
150 m²
Zrenjanin
›
Orlovat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
748 €/m²
321 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.429 €/m²
63 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
814
/
466
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
814 €/m²
Jednosoban
·
59 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Melenci
4min
2min
Pogledaj oglas →
978
/
645
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
978 €/m²
276 m²
Zrenjanin
›
Berbersko
5min
7min
3min
27min
Pogledaj oglas →
359
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
359 €/m²
167 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 46