Pronađeno
915
oglasa
Sačuvaj pretragu
863
/
466
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
863 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
Zrenjanin
›
Melenci
4min
5min
Pogledaj oglas →
880
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
880 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
3min
6min
36min
Pogledaj oglas →
659
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
659 €/m²
Dvosoban
·
91 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
Pogledaj oglas →
861
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
861 €/m²
180 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
4min
7min
9min
31min
Pogledaj oglas →
2k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.000 €/m²
80 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
5min
6min
5min
43min
Pogledaj oglas →
422
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
422 €/m²
102 m²
Zrenjanin
›
Perlez
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
727 €/m²
344 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.429 €/m²
133 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
490.000 €
656 €/m²
8 soba
·
747 m²
Zrenjanin
7min
3min
14min
30min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
562 €/m²
Četvorosoban
·
516 m²
Zrenjanin
7min
4min
15min
31min
Pogledaj oglas →
224
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
224 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
Zrenjanin
›
Aradac
Pogledaj oglas →
307
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.500 €
307 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Zrenjanin
›
Aradac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.000 €
549 €/m²
6 soba
·
326 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica Guvno
6min
11min
6min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
357 €/m²
6 soba
·
350 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
267
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
267 €/m²
120 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
287
/
466
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
287 €/m²
115 m²
Zrenjanin
›
Melenci
Pogledaj oglas →
489
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
489 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Zrenjanin
›
Aradac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
503 €/m²
199 m²
Zrenjanin
›
Stajićevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
437 €/m²
87 m²
Zrenjanin
›
Farkaždin
17min
30min
29min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.940 €/m²
67 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 46