Pronađeno
915
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
415.000 €
1.774 €/m²
234 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
833
/
645
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
833 €/m²
300 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
2min
2min
2min
22min
Pogledaj oglas →
815
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
815 €/m²
184 m²
Zrenjanin
›
Centar
1min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
764
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
764 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
863 €/m²
139 m²
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
671
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
671 €/m²
82 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.5k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
1.504 €/m²
9 soba
·
143 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
645
/
645
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.000 €
645 €/m²
Trosoban
·
200 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
4min
2min
2min
22min
Pogledaj oglas →
426
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
426 €/m²
258 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
862
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
862 €/m²
174 m²
Zrenjanin
›
Centar
1min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
887
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.999 €
1.351 €/m²
111 m²
Zrenjanin
›
Šumica
7min
22min
18min
27min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
472
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.286 €/m²
35 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
Pogledaj oglas →
548
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
548 €/m²
219 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
1min
2min
1min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
470.000 €
1.424 €/m²
330 m²
Zrenjanin
›
Berbersko
Pogledaj oglas →
267
/
307
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
267 €/m²
6 soba
·
150 m²
Zrenjanin
›
Banatski Despotovac
8min
11min
Pogledaj oglas →
434
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
434 €/m²
196 m²
Zrenjanin
›
Centar
6min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
972
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
972 €/m²
144 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
188
/
307
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
16.000 €
188 €/m²
85 m²
Zrenjanin
›
Banatski Despotovac
3min
3min
Pogledaj oglas →
220
/
340
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
220 €/m²
Četvorosoban
·
182 m²
Zrenjanin
›
Lukićevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
1.164 €/m²
7 soba
·
318 m²
Zrenjanin
›
Novo Berbersko
5min
9min
6min
23min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 46